Kategoria: Aktualności

Wycieczka klas 1

2 czerwca uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami byli na całodniowej wycieczce w Opolu. Na początku zwiedzili Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach, gdzie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z garncarstwa, zwiedzić stara kuźnię, kościół, młynContinue reading

Wycieczka do Bielsko-Białej

Wycieczka do Bielsko-Białej 3 czerwca uczniowie klas 6–8 wybrali się z Biurem Podroży „Alaska” na jednodniową wycieczkę do Bielska. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w Studiu Filmów Rysunkowych, gdzie spotkaliśmy bohaterów kultowych bajek znanych naszymContinue reading

Niezapomniana przygoda

Niezapomniana przygoda w „Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK” 28 i 29 maja 2026 roku klasa 4 a i 7 b miały okazję przeżyć wspaniałe dwa dni w „Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK”. Wyprawa okazała się prawdziwym hitem,Continue reading

Powrót do przyszłości

W dniu 28 V 2026 roku uczniowie Koła Naukowego Kopernik spotkali się z seniorami należącymi do Klubu Senior + w naszej gminie. Razem uczestniczyli w zajęciach z mikroskopowania, pracując na mikroskopach stereoskopowych oraz świetlnych. DlaContinue reading

Ahoj przygodo!

Ahoj przygodo! Przygoda klasy piątej rozpoczęła się 18 maja i trwała do piątku 22 maja. Rano wyjechaliśmy pociągiem do Międzyzdrojów, a o 15.00 byliśmy już nad Bałtykiem. Dwie osoby pierwszy raz zobaczyły morze, więc zostałyContinue reading

Legendia Wspaniała przygoda

Wyjazd do Legendii w Chorzowie – Wspaniała Przygoda dla Uczniów Klasy 6-8 W słoneczny piątkowy poranek 22.05.2026 uczniowie klas 6, 7 i 8 naszej szkoły wyruszyli na niezapomniany wyjazd do Legendii w Chorzowie. Już odContinue reading

Zawody siatkówki plażowej

Zawody Siatkówki Plażowej w Tworkowie Z radością informujemy, że zawody siatkówki plażowej w naszej szkole w Tworkowie dobiegły końca. Po intensywnych zmaganiach, które trwały przez 6 godzin, rozegrano aż 20 meczy systemem każdy z każdym.Continue reading

Na przeciw przyrodzie

Uczennice Eco Team po raz kolejny udowodniły, że troska o środowisko i estetykę naszej okolicy są dla nich niezwykle ważne. W ramach działań Szkolnego Zespołu Antysmogowego Śląskie. Przywracamy błękit , podobnie jak w poprzednich latach,Continue reading

Odwiedziny

W poniedziałek 18 maja naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki wraz ze swoimi nauczycielami. Była to grupa sześciolatków , która od września będzie uczęszczać do naszej szkoły. Brały czynny udział w zajęciach otwartych w klasie 1, 2Continue reading