Gminne zawody w mini piłce siatkowej chłopców klas IV-VI SP

17 lutego w szkole w Bieńkowicach odbyły się Gminne zawody w siatkówce chłopców klas IV – VI SP. W młodszej grupie każda szkoła musi wystawić do gry dwa zespoły czteroosobowe, które każdego seta rozgrywają osobno. W przypadku trzeciego seta dopuszcza się grę dowolnych zawodników.

Tegoroczne zawody pokazały, że poziom umiejętności był bardzo wyrównany, wiele meczy było trzysetowych. Naszej drużynie dwukrotnie zabrakło trochę szczęścia i mogliśmy zająć pierwsze miejsce. Z Bieńkowicami i Krzyżanowicami przegraliśmy nieznacznie w trzech setach. Mecze z Chałupkami i Zabełkowem wygraliśmy 2-0 w setach, co ostatecznie dało nam 3 miejsce.

Naszą drużynę reprezentowali: Arkadiusz Strzelczyk, Jakub Kogut, Kamil Więcek, Kacper Micharczyk, Damian Szymura, Martin Cwik, Mateusz Starostka, Tomasz Gawliczek i Kevin Krzykała.