Komers 2025

27 czerwca 2025 r. o godzinie 13:00 rozpoczęliśmy polonezem komers klasy ósmej – uroczyste zakończenie edukacji w szkole podstawowej.

W tym roku żegnaliśmy 26 absolwentów z czego 11 wyróżnionych za wyniki w nauce oraz bardzo dobre zachowanie.

Po części oficjalnej w tym rozdaniu świadectw uczniowie przedstawiali część artystyczną na wesoło. Nie zabrakło wielu humorystycznych wstawek z szkolnej rzeczywistości.

Dziękujmy wszystkim obecnym gościom. Wójtowi Gminy Krzyżanowice – Panu Grzegorzowi Utrackiemu za osobiste uczestnictwo w naszych uroczystościach mimo napiętego harmonogramu spotkań oraz obowiązków.

Podziękowania dla rodziców oraz rady rodziców, z przewodniczącą – Panią Urszulę Grud na czele, nauczycieli, uczniów i rodziców klasy ósmej.

Życzymy udanych wakacji, odpoczynku oraz sukcesów na dalszej drodze edukacyjnej w nowych szkołach.

mgr Damian Matioszek

Obszerna fotorelacja TUTAJ