Świąteczne ozdoby 3D

Warsztaty informatyczne „Młodzi Odkrywcy-zajęcia rozwijające dla dzieci ze Szkół Podstawowych w Krzyżanowicach, Bienkowicach i Tworkowie” w klasie 4 – Świąteczna Ozdoby z 3D

W okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wybrani uczniowie klasy 4 mają okazję uczestniczyć w warsztatach informatycznych, których opiekunem jest pani Justyna Wojda.
To kreatywne zajęcia, które łączą zabawę z nauką, pozwoliły dzieciom nie tylko rozwijać swoje umiejętności artystyczne, ale także poczuć magię świąt.

Podczas warsztatów uczniowie mieli za zadanie stworzyć własne postacie oraz różne dekoracje, które przypominały świąteczne akcenty. Dzięki różnorodnym technikom, dzieci mogły wykazać się swoją wyobraźnią, tworząc unikalne ozdoby, które później mogą zawiesić na świątecznej choince. Wspólna praca nad projektami sprzyja integracji, a radosna atmosfera sprawia, że każdy uczestnik czuje się wyjątkowo.

Uczniowie z zapałem podchodzili do zadań, a ich entuzjazm był widoczny w każdym szczególe tworzonych prac. W trakcie warsztatów dzieci miały okazję nie tylko w pełni wykorzystać swoje talenty, ale również wymieniać się pomysłami i doświadczeniami, co dodatkowo wzbogaciło całe wydarzenie.

Na koniec zajęć dzieci jednogłośnie stwierdziły, że stworzone przez nie dekoracje będą wspaniałą ozdobą ich domów podczas świąt.

Justyna Wojda