Odwiedziny

W poniedziałek 18 maja naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki wraz ze swoimi nauczycielami. Była to grupa sześciolatków , która od września będzie uczęszczać do naszej szkoły. Brały czynny udział w zajęciach otwartych w klasie 1, 2 i 3, zwiedziły nieco szkołę,w tym bibliotekę szkolną.
Dziękujemy bardzo za mile spędzony czas i Waszą obecność.


Wychowawcy klas I- III