Podziękowanie


Z radością przyjęliśmy list dziękczynny z kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w którym wyrażono uznanie za naszą pracę pedagogiczną. Szczególnie cieszy nas otrzymany miły prezent, w postaci flagi oraz zdjęcia z autografem.

Dziękujemy za to niezwykłe wyróżnienie, które motywuje nas do dalszej pracy i zaangażowania w rozwój naszych uczniów.

Z poważaniem,
Justyna Wojda