Z dumą informujemy o sukcesach naszych uczniów, którzy zostali Laureatami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych i wczoraj 28.04.2026 odebrali swoje dyplomy.
Wśród wyróżnionych znaleźli się:
Zuzanna Juraszczyk – język polski, opiekun Anna Majer-Krupa
Lars Grüner – język niemiecki, opiekun Iwona Wądołowska
Uroczystość odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Radlinie. Na scenie stanęło 68 uczniów Szkół Podstawowych z rejonu Delegatury w Rybniku Kuratorium Oświaty w Katowicach, by świętować swój sukces i odebrać zasłużone wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 👏
Iwona Wądołowska


